• Kategorie
  • Szukaj
  • iPhone X

Klasyczy iPhone został uśmiercony przez ekipę Tima Cook-a. Koniec z przyciskiem home i tym co znamy. Nowy iPhone X / 10 bo i tak niektórzy będą go nazywać wnosi nowy design i sposób poruszania się po ekranie.  Zapewne to zabieg na lata i możemy być pewni że wszyscy produceni skopiują z tego modelu wiele rzeczy. Pierwszy telefon od Apple wyposażony w najlepszy na świecie ekran OLED oddający idealne barwy, szybki procesor, iOs skrojony na miarę i do tego ten wygląd... Dla niektórych może mieć tylko jedną wadę. Cena. Nowa słuchawka od Apple jak zawsze nie kosztuje mało , a skoro nie jest telefonem budżetowym to rozsądnie było by zabezpieczyć telefon dobrym i stylowym etui, a na ekran przykleić szkło hartowane. To wszystko znajdziecie w tym sklepie. IYCASE.

Pokrowiec z silikonu czy saszetka ?

Tutaj każdy może założyć co jemu się podoba, jedne etui nie powodują pogrubienia telefonu a inne posiadają wojskowe certyfikaty odporności na upadki. Ty wybierasz. Obecnie wszystkie etui posiadają najniższą możliwą cenę na rynku.

 

Szkło hartowane na ekran iPhone X

Ten ekran pozwala na szybki montaż odpornego na zarysowania szkła o twardości 9H. To zwykle standardowa wartość zabezpieczenia na ekran. Szkło pozwala na ochronę nie tylko przed ostrymi kluczami kiedy nosimy telefon w kieszeniach spodni czy torebce ale również absorbuje energię uderzenia kiedy może wypaść nam na ziemię.

Poza standardowymi etui i szkłami na ekran posiadamy bardzo wiele świetnych uchwytów na telefon do Twojego samochodu lub roweru a także znakomite kable USB Lightning od Baseus i Remax. Jeśli potrzebujesz ładowarki samochodowej również znajdziesz je u nas.