• Ładowarka samochodowa Baseus Magic 2 USB QC 3.0 45

Symbol: LQI-11
47.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48
Cena przesyłki 13
Poczta Polska - Kurier 48 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier In Post 14
Poczta Polska - Kurier Pobranie ( COD ) 15
KURIER InPost - Pobranie ( COD ) 17
Dostępność 1 szt.

Baseus ładowarka samochodowa 2x USB Quick Charge QC 3.0 45W 6A

Baseus ładowarka samochodowa 2x USB Quick Charge QC 3.0 45W 6A to kompaktowa i jedna z najszybszych ładowarek samochodowych dostępnych na rynku. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, wyświetla napięcie oraz natężenie ładowania.

Cechy produktu:

  • W 100% Oryginalny produkt marki BASEUS
  • Wykonana z połączenia ogniotrwałych i wytrzymałych materiałów: PC oraz ABS.
  • Wyświetlacz LED
  • Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie
  • Zapakowana w oryginalne opakowanie
  • Wtyk: Car Lighter (gniazdo zapalniczki)
  • USB1 Wyjściowe: 4.5V=5A, 5V=4.5A, 9V=3A, 12V=3A, 20V=2.25A
  • USB2 Wyjściowe: 4.5V=5A, 5V=4.5A, 9V=3A, 12V=3A, 20V=2.25A
  • Moc wyjściowa: 45W MAX
  • Elegancka oraz kompaktowa budowa

Szybkie ładowanie

Najmocniejszą stronę ładowarki Baseus jest innowacyjny system szybkiego ładowania Quick Charge 3.0, który przyśpiesza proces ładowania nawet trzykrotnie. (Technologia ta pozwala na zmianę napięcia w przedziale 12-24V DC i prądu ładowania 2.25A (20V) do 5A (4.5V) co w smartfon'ach w procesorami Qualcomm pozwala na skrócenie czasu ładowania aż o 60%.)

Ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie

2 porty umożliwiając podpięcie, a co za tym idzie, odnawianie energii 2 urządzeń w tym samym czasie! Nie musisz czekać, aż ładowanie pierwszego sprzętu się zakończy, aby podłączyć drugi.

Wyświetlacz napięcia

Ładowarka Baseus posiada wyświetlacz LED, na którym wyświetlane jest aktualne napięcie oraz natężenie ładowania, dzięki czemu jesteśmy informowani z jaką mocą ładowany jest nasz sprzęt. Dodatkowo na wyświetlaczu jest również informacja o napięciu jaką otrzymuje urządzenie od akumulatora samochodowego, co umożliwia szybką diagnostykę i wykrycie problemu. W czasie odpalania auta wartość powinna mieścić się w przedziale od 13.3V do 14.8V, podczas normalnego ładowania wartość ta wynosi od 12V do 13.2V, w przypadku niższej wartości należy sprawdzić stan baterii. (informacje wyświetlane są na wyświetlaczu po sobie, każda kategoria zmienia się co 5 sekund).

Bezpieczeństwo użytkowania

Podwójny inteligentny chip – Akcesorium posiada 2 niezależne inteligentne układy zarządzania, każdy odpowiedzialny za jeden z portów. Dzięki takiemu rozwiązaniu wydajność ładowarki zawsze jest na najwyższym poziomie, nawet przy dużym obciążeniu i używaniu 2 złącz jednocześnie. Owe chipy dopasowują również optymalne napięcie do konkretnego sprzętu, a co za tym idzie, Twoje urządzenie dostanie dokładnie tyle prądu ile potrzebuje, aby odzyskać siły w jak najkrótszym czasie. Bez ryzyka uszkodzenia baterii.

6 poziomów zabezpieczeń – Przed przeładowaniem, wyładowaniem, przepięciami, przegrzaniem, prądem przetężeniowym oraz krótkimi spięciami. Kompletna ochrona zarówno akcesorium, jak i telefonu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Załóż konto

I otrzymaj rabat

Ekspresowa wysyłka

Tego samego dnia!

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Ekspresowa wysyłka

Tego samego dnia!

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie